Erudīcijas spēles Ogresgala Tautas namā

#
Vairāk foto šeit

Komandas spēlēs „Iepazīsti savu novadu” piedalījās mūsu pagasta un novada iedzīvotāji. Sacensību garu izbaudīja arī mūsu skolas darbinieki: D. Bormane, E. Tontegode, S. Butāne, V. Krilovska, I. Dudele un J. Dudelis, A. Gutāne.

Tā kā jautājumos bija 20 dažādas tēmas par novadu un Latviju, tad izdevās pārbaudīt savas zināšanas, kā arī uzzināt faktus par novadu un valsti. Apskatītās tēmas: novada ģerboņi, daba un ģeogrāfija, putnu dziesmas, Latvijai – 100, mūzika no latviešu filmām, objekti, simboli, vecvārdi , kā arī jautājumi,kas vieno dažādus pagastus , jautājumu „ķīselis”, kuri tiešām bija neparasti. Visi jautājumi bija interesanti, un daži pat ļoti āķīgi. Mēs noteikti kļuvām zinošāki.

Spēlēs piedalījās 8 komandas. Mūsu skolotāju komanda „OP eko ” ieguva 1. vietu. Apsveicam!

Nākamnedēļ – 13. un 14. novembrī-  mūsu skolēni varēs konkursā par Latviju pārbaudīt savas zināšanas. Lai veicas!

 Sagatavoja A. Gutāne