2.klases mācību ekskursija

17.04. mūsu skolas 2.klase devās ilgi gaidītajā ekskursijā uz Rīgu. Izmantot Ekoskolu Rīcības dienās iegūto konkursa balvu. 2.klases skolēni balvā par paveikto darbiņu, ieguva ieejas biļetes uz Latvijas Nacionālo dabas muzeju un Rīgas Porcelāna muzeju.

Skolēni izmantoja iespēju uz Rīgu doties ar vilcienu un pusdienas baudīt, sēžot pie Brīvības pieminekļa.

Skolotāja Inese Gruznova

Tikšanās ar mākslinieci Agiju Staku

1. un 2.klases Mazie  bērnu žūrijas dalībnieki bija nopelnījuši tikšanos ar mākslinieci Agiju Staku.

A.Staka bērniem stāstīja par to, kas viņu iedvesmo zīmēt, kā top viņas ilustrācijas un cik daudz laika aizņem to radīšana, kā arī skaidroja, kā tās pēc tam nonāk grāmatās. Ilustratore bērniem rādīja oriģinālos zīmējumus, salīdzinot tos   …turpināt lasīt…

“Daily” konkursa apbalvošana

Ogresgala pamatskolas 8. un 2.klase piedalījās “Daily” rīkotajā konkursā “Kas ir tieši mūsu klases Latvijas garša?” un sagatavoja konkursam video.

Sīvā konkurencē ekskursiju ar autobusu visai klasei pie ražotājā “Pupuchi” uz ražotni ieguva 8.klase, bet 2.klase saņēma veicināšanas balvas no “Daily” un “Novada garša”.

24.janvārī skolā ieradās   …turpināt lasīt…

‘’Zero Waste Latvija’’ nodarbība

Mēs, 7.klases skolēni, novembrī piedalījāmies radošajā konkursā ’’Mēs izvēlamies zaļāku dzīvesveidu’’. Mēs izveidojām video ’’Sapnis par dzīvi bez atkritumiem’’ un uzvarējām.

18.janvārī organizatori mūs  ielūdza uz Ogres Centrālo bibliotēku, kur mums bija biedrības ’’Zero Waste Latvija’’ nodarbība ”Šķirot vai nešķirot?’’   …turpināt lasīt…

7.klases paveiktais konkursā ’’Mēs izvēlamies zaļāku dzīvesveidu’’ iegūst atzinību.

Gada nogalē 7.klase saņēma priecīgu ziņu – esam uzvarējuši Ogres Centrālās bibliotēkas un biedrības’’Zero Waste Latvija’’ organizētajā konkursā ‘’Mēs izvēlamies zaļāku dzīvesveidu’’.

Skolēni uzņēma video ar savu skatījumu par dzīvi bez atkritumiem. Darbs tika uzsākts Rīcības nedēļā novembrī, bet pabeigts decembra vidū. Video tapšanā piedalījās visi klases skolēni.   …turpināt lasīt…

Konkurss ,,Mana Latvijas garša’’

Par godu Latvijai nozīmīgiem svētkiem, nedēļā no 13. līdz 17. novembrim firma Daily sirsnīgi aicināja svinēt kopā un baudīt mūsu Latvijas garšas. Katru dienu piedāvājumā skolās ietvēra ēdienus, kas raksturīgi vienam no pieciem Latvijas kultūrvēsturiskajiem novadiem, kā arī organizēja konkursu ,,Mana Latvijas garša’’.

Ogresgala pamatskolas 8. klase piedalījās šajā konkursā un   …turpināt lasīt…

Pie rakstnieka Rūdolfa Blaumaņa ciemos

Ir 2. decembra vakars. Tikko esmu atgriezusies no “Brakiem”. Šogad patiesi balta un dziļa ziema visā Latvijā, kaut gan Blaumaņzemē vienmēr ziema ir tāda, kādas nav nekur citur Latvijā. Īpaša. Manas acis mirdz, jo citādi nemaz nevar būt. No jaukiem pasākumiem atgriežoties, acīs vienmēr prieka dzirkstelītes lēkā.

Vai varat iedomāties, ka mani skolēni jau 19. reizi   …turpināt lasīt…