Ogres novada stadionā Latvijas skolēnu 77. Spartakiāde – pludmales volejbols

Piektdien,22.septembrī, Ogres novada stadionā visas dienas garumā karsti, aizraujoši un izaicinoši norisinājās Latvijas Skolu sporta federācijas sacensības pludmales volejbolā. Šogad savu dalību bija pieteikušas 73.Latvijas skolu komandas dažādās grupās. Sacensību dienā dalībniekiem bija īpaši paveicies ar laikapstākļiem – priecēja saulīte un komandas atbalstīt bija ieradušies arī līdzjutēji.

Mūsu Ogresgala pamatskolas godu aizstāvēja   …turpināt lasīt…

Futbola sacensības Taurupē

Ogres novada sporta spēļu aktivitātes norisinājās trešdien, 13.septembrī Taurupē, kur  sabrauca spēlēt gribošie Futbolisti Ogres novada pamatskolu B (8-9.kl.) un C (6.-7.kl.) vecuma grupā.

Mūsu skolas Futbola godu “B grupā” aizstāvēja Judins Justs; Apsītis Ralfs; Beļakovs – Ceimers Adrians, Stepiņš Ričards, Kudrjavcevs Martins, Žodžiks Artūrs. Zēni veikli un pārliecinoši spēlējot kāju bumbu izcīnīja  sudraba medaļas.   …turpināt lasīt…

Dambretes turnīrs Lielvārdē

Šā gada 5.06. pl.13.00 Lielvārdē Ausekļa ielā 3 Sociālā dienas centra telpās notika dambretes draudzības turnīrs. No Ogresgala pamatskolas piedalījās 5 skolēni – Rebeka Siliņa no 5. klases, Megija Siliņa no 3.klases, Pope Emīlija, Pope Patriks un Alīna Micjune no 4.klases. Visi kas piedalījās ar lielāku vai mazāku punktu skaitu saņems diplomus. Pēc turnīra bija jauka pasēdēšana.

I.Moisejeva

Mācību gada noslēgums

Mācību gads 1. – 8.klases skolēniem sekmīgi beidzies, tikai 9. klases skolēniem tas beigsies 14. jūnijā. Jāsagaida eksāmenu rezultāti un 22. jūnijā pulcēsimies izlaidumā!

Mācību sasniegumi un panākumi mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un ārpusklases darbā ir apkopoti, diplomi un balvas tika pasniegtas skolas līnijā. Pateicības vārdus pelnījuši   …turpināt lasīt…

Skaļās lasīšanas sacensības

26. maijā Ogresgala pamatskolas 5. klases skolēns Emīls Krūze piedalījās Ogres novada reģionālā skaļās lasīšanas sacensībās 2023. Sacensībās piedalījās 14 skolēni no Ogres novada skolām. Emīls lasīja fragmentu no Jirgena Bamšerusa grāmatas “Izmeklē Kviatkovskis. Šerloka pīpe”. Emīla sniegums bija ļoti labs.   …turpināt lasīt…

Zinātniski pētnieciskai darbs

8.klases skolniece Elizabete Mangule veica zinātnisko pētījumu par propolisa ziednieciskām īpašībām, ko izmantoja roku krēma izgatavošanai.

Ar propolisa, bišu vaska un olīveļļas sastāvdaļām krēms tika izmantots roku kopšanai. Lietojot krēmu, āda atguva elastību un novērsa sasprēgājumus, kas iegūti ikdienā mazgājot rokas pēc dažādiem darbiem.

Pētījums tika iesniegts Latvijas Universitātes Dabas zinātņu centrā.   …turpināt lasīt…

Angļu valodas pasākums ‘’Jautrais karuselis’’

12.aprīlī Ogres Valsts ģimnāzijā angļu valodas pasākumā ’’Jautrais karuselis’’ tikās novada skolu 5.-6.klašu audzēkņi.

Mūsu skolu pārstāvēja Emīlija Estere Pole, Alise Numceva, Sigija Kalniņa, Markuss Andersons no 6.klases un Ernests Ēķis no 5.klases.

Pasākuma mērķis bija veicināt izglītojamo interesi par svešvalodām, sadarbību grupu darbā, kā arī   …turpināt lasīt…

Volejbola sacensības-Koknesē!

Piektdien, 24.martā Kokneses sporta centrā norisinājās Latvijas skolu sporta spēles volejbolā, kurās piedalījās 36 komandas no vairākiem Latvijas novadiem, sešās līgās.

Braši savu spēku meistarībā startēja arī mūsu skolas zēnu komanda ,kura ceturtajā līgā licencēto komandu apakšgrupā ieņēma ceturto vietu.   …turpināt lasīt…

Vokālās mākslas konkurss – ,,Balsis”

Šī gada 23. februārī Ogres KC notika vokālās mākslas konkurss ,,Balsis”.

Šajā konkursā piedalījās Ogresgala pamatskolas 2.-4. klašu ansamblis, kurš saņēma 1. pakāpes diplomu un savā grupā bija pirmie. Arī 6.-9. klašu ansamblis startēja ļoti pārliecinoši un saņēma 1. pakāpes diplomu.

Paldies visiem vecākiem un skolotājiem par atbalstu!   …turpināt lasīt…