Silto džemperu diena 2024

Šodien, 9.februārī, jau devīto gadu pēc kārtas Latvijā notiek akcija “Silto džemperu diena”, kuras laikā cilvēki aicināti savā dzīvesvietā vai darbā mazliet samazināt telpas gaisa temperatūru un uzvilkt siltāku džemperi. Arī Ogresgala pamatskola aicināja pievienoties kopīgā iniciatīvā:

  • samazinām temperatūru telpās,
  • uzvelkam siltāku džemperi,
  • taupām elektrību,
  • nelietojam telefonu,
  • plānojam stundas.

  …turpināt lasīt…

barpic222

Ziemassvētku dāvanu tirdziņš

Lēnām tuvojoties gada  izskaņai, skolas skolēnu  padomes komanda aicināja visus gatavoties svētkiem laicīgi , lai kopīgiem spēkiem  noorganizētu Ziemassvētku dāvanu tirdziņu skolā.

Šī bija lieliska iespēja radīt oriģinālas svētku dāvanas pašiem.

Paldies visiem, kas atsaucās! Tirdziņš notika, dāvanas tika   …turpināt lasīt…

afiša-Sniega karaliene

1.klases ballīte “Ziemassvētku gaidās” kopā ar vecākiem.

Ziemassvētku gaidīšanas laiks,  kad vārdi, ko vēlamies teikt, tiek rakstīti sirdī, kad atmiņām zūd ikdienas rūgtuma garša, kad atceramies dzīvē svarīgo un esam kopā ar savējiem!

12.decembrī skolā notika  1.klases pirmais klases vakars kopā ar vecākiem. Šī bija lieliska iespēja nostiprināt skolēnu savstarpējo izpratni vienam par otru un vecākiem iepazīties savā starpā.   …turpināt lasīt…

18nov

10. novembris Mārtiņdiena – latviešu ziemas sagaidīšanas svētki.

Ko dara Mārtiņos,  kad  ziemai atver vārtus? Uz šo jautājumu ne vienmēr saņemam pārliecinošu atbildi. Tāpēc skolas skolēnu padome nolēma noskaidrot to un pastāstīt saviem skolas biedriem.

Katrs mācību stundu starpbrīdis bija veltīts kādai no Mārtiņdienas tradīcijām. Minējām mīklas, lasījām pasakas, vērojām, kā pagatavot masku ķekatu gājienam, spēlējām spēles un  radoši darbojāmies.   …turpināt lasīt…

Valsts svētku mēnesis iekrāsots ar koncertlekciju ‘’Mēs esam Latvija!’’

3. novembrī skolā viesojās mūziķis Atis Ieviņš ar projekta ‘’Latvijas skolas soma’’  koncertlekciju ‘’Mēs asam Latvija!’’.

Tas bija vēstījums par to, ka Latvija ir iespēju zeme, vieta, no kuras nāk augsta līmeņa profesionāļi un izcilības dažādās jomās.

Koncertlekcijas laikā bija iespēja piedalīties viktorīnā, atbildēt uz jautājumiem par Latviju un dziedāt līdzi mūziķim    …turpināt lasīt…

Ja es būtu frizieris!

Karjeras nedēļā 4.klase iepazinās ar friziera profesiju. Mēs atklājām daudz interesantus faktus par matiem, matu uzbūvi, to kopšanu.

Lai kļūtu par frizieri, ir jāzina daudz – gan par cilvēka veselību, gan par matu kopšanu, gan par dažādiem instrumentiem. Ko dara frizieris, kad pie viņa atnāk klients? Kāpēc lietot matu balzāmu? Kā frizieris kustina šķēres? Cik veida šķēres, ķemmes ir frizierim?   …turpināt lasīt…

Arhīvs

Ogresgala pamatskola - © 2024