Panākumi Baltijas jūras projekta erudīcijas konkursā!

Apsveicam Kristapu Kašu no 9.klases  ar izciliem rezultātiem Baltijas jūras projekta erudīcijas konkursā!

Šogad konkursā piedalījās īpaši liels dalībnieku skaits –  1213 dalībnieki no 6 valstīm. No mūsu skolas konkursā piedalījās  9. klases skolēni Kristaps Kašs, Annija Meļakova un Henriks Garokalns. Latvijas dalībnieku skaits šogad konkursā bija ļoti  ievērojams, proti, 235 skolēni . Tāpēc  esam  jo īpaši gandarīti par mūsu skolas skolēnu erudīcijas, vides un svešvalodas zināšanu augsto novērtējumu . Kristaps ieguva 90 punktus no 100, Latvijas dalībnieku vidū tas ir sestais labākais rezultāts.  Arī Annija Meļakova konkursā uzrādīja atzīstamu rezultātu (60 punkti no 100).

Paldies visiem dalībniekiem, kas  mūsu skolas  vārdu ar lepnumu nes pasaulē!

Informāciju sagatavoja BSP koordinatore skolā Sandra Jekoviča