Latvijas Zaļā punkta konkurss “Zaļais restarts II”

https://photos.app.goo.gl/ZvkE7jYZMW7PwQG58
Vairāk foto šeit

Ar lieliskiem rezultātiem un iesūtītiem oriģināliem darbiem noslēgusies Latvijas Zaļā punkta radošo darbu konkursa skolēniem “Zaļais restarts” otrā sezona. Latvijas Zaļais punkts ir saņēmis 395 darbus no vairāk nekā 200 Latvijas skolām.

Konkursa  komisija  izvērtēja visus iesniegtos 395 darbus un piešķīra balvas 10 labākajiem darbiem.

No mūsu skolas konkursā piedalījās 4.klases skolēni un 5.klases skolēns Roberts Frīdenbergs.

  • 5. klases skolēns Roberts Frīdenbergs ieguva konkursā 6.vietu par darbu “Iepirkumu soma no maizes iepakojumiem”, saņemot balvā gardumu grozu no “Skrīveru saldumiem”.
  • 4. klases skolēni saņēma pateicību par skaistajiem un oriģinālajiem Ziemassvētku rotājumiem no plastmasas maizes iepakojumiem.

Skolēni no maizes maisiņiem, kurus nevar likt šķirojamajā konteinerā pagatavoja arī citas interesantas un ikdienā noderīgas lietas ( zīmuļtraukus, paliktņus – salvetes galda klāšanai, grāmatu vākus).

AS Latvijas Zaļais punkts direktors Kaspars Zakulis ir gandarīts, ka skolēnu un skolotāju interese par dalību konkursā bija ļoti liela, ko apliecina lielais saņemto radošo darbu skaits. Lielai daļai no savu laiku nokalpojušām lietām var atrast un radīt jaunu praktisku pielietojumu, lai lietas sāktu otru dzīvi, nevis nonāktu atkritumu poligonos. Skolēni ar savu izdomu un darbu to ir pierādījuši radot  auduma iepirkuma maisiņus, sēžamos  pufus, paklājus, pulksteņus, dekoratīvās eglītes un dažādus  citus vides objektus  un priekšmetus no lietām, ko citi būtu izmetuši ārā.

Paldies par dalību ikvienam skolēnam, skolotājam  un vecākam, kas iesaistījās šajā projektā!

Sagatavoja Inese Frīdenberga.