Futbols Taurupē

https://photos.app.goo.gl/XnZ8cZ37YL5vCf8J9
Vairāk foto šeit

Taurupes pamatskolā notika starpnovadu mazo skolu (skolēnu skaits līdz 170) futbola turnīrs, kurā visas trīs mūsu skolas komandas ieguva augstākās vietas. Futbolisti gandarīti par paveikto. Paldies sporta skolotājai Sandrai Kociņai un trenerim Aivaram Vekmanim par sportistu sagatavošanu turnīram. Paldies V. Mihejevam par sadarbību un atbalstu. Sveicam mūsu sportistus un vēlam panākumus arī citos sporta veidos. Esiet aktīvi ne tikai sporta sacensībās, bet arī ikdienā!

D grupā 1. vietu izcīnīja mūsu skolas 4. -5. klašu skolēni :

Hugo Heinrihsons, Martins Kudrjavcevs, Artūrs Žodžiks, Aleksandrs Savčenko, Ričards Stepiņš, Edgars Čakovs, Dāvids Šaršūns, Klāvs Beļakovs

C grupā 2. vietu izcīnīja mūsu skolas 6. -7. klašu skolēni:

Miks Bilders, Valdis Celmiņš, Roberts Cakuls, Lauris Rutks, Rūdis Gabranovs, Emīls Lukjanskis, Roberts Polis, Klāvs Priedītis, Emīls Sniedze

B grupā 1. vietu izcīnīja mūsu skolas 8. -9 klašu skolēni:

Namejs Poriņš, Mindaugs Poriņš, Artūrs Adamovičs, Valdis Šimkus, Kristiāns Caune, Emīls Lagzdiņš, Reinis Līdaks