UNESCO Baltijas jūras projekta starptautiskais konkurss WebQuiz 2020

Ir noslēdzies ikgadējais UNESCO Baltijas jūras projekta starptautiskais konkurss Web Quiz 2020, kurā piedalījās arī astoņi mūsu skolas skolēni. Kā norāda organizatori-šogad konkursā uzstādīts dubults rekords – vislielākais dalībnieku skaits no konkursa pirmsākumiem un divas reizes vairāk dalībnieku nekā pagājušā gadā. Kopumā 3,784 skolēni no 8 valstīm pārbaudīja savas zināšanas Baltijas ekoloģijā un vides problēmās.

Baltic Sea WebQuiz 2020

Latvijai bija trešais lielākais dalībnieku skaits, tāpēc jo lielāks prieks, ka 230 Latvijas dalībnieku starpā starp zinošākajiem savā vecuma grupā bija 6.klases skolnieks Mikus Saulītis(100 punkti no 100). Apsveicam Miku ar izcilo rezultātu un iegūto balvu!

Latvijai bija trešais lielākais dalībnieku skaits, tāpēc jo lielāks prieks, ka 230 Latvijas dalībnieku starpā starp zinošākajiem savā vecuma grupā bija 6.klases skolnieks Mikus Saulītis(100 punkti no 100). Apsveicam Miku ar izcilo rezultātu un iegūto balvu!

Visvairāk dalībnieku konkursā bija vecuma grupā no 14-16 gadiem. Arī no mūsu skolas šajā grupā visvairāk dalībnieku. Izsakām atzinību 9.klases skolēniem Paulai Matvejevai, Agritai Bērziņai, Laurai Gaigalniecei, Rūtai Līdakai, Kristeram Sunnem, Melānijai Cīrulei un Samantai Samovičai un 7.klases skolniecei Keitijai Dukātei par ļoti labiem, labiem rezultātiem un veiksmīgu piedalīšanos.

Piedalīšanās konkursā bija iespēja interesantā veidā ar video, skaņu ierakstu, attēlu, grafiku palīdzību uzzināt jaunāko informāciju par Baltijas jūras piesārņojuma avotiem, sāļuma izmaiņām, šo procesu ietekmi uz dzīvniekiem, putniem, par klimata pārmaiņām, ūdens ‘’pēdas nospieduma’’ ietekmi uz ūdens resursiem pasaulē u.c. aktuālus jautājumus.

Angļu valodas skolotāja S.Jekoviča