Muzikāla izrāde-rokopera ’’Mauglis’’.

maug
Vairāk foto šeit

26. novembra pēcpusdiena mūsu skolas 4., 5. un 6.klasei bija īpaša, jo skolēni varēja  tiešsaistē  sekot rokoperas ‘’Mauglis’’ aizraujošajiem notikumiem, ko mums piedāvāja nodibinājums ’’Latvijas Jaunatnes teātris’’ un SIA ’’Producents.lv’’ projekta SKOLAS SOMA ietvaros.

Rokopera ‘’Mauglis’’ ir viens no zināmākajiem dzejnieka Ulda Bērziņa un komponista Mārtiņa Brauna kopdarbiem, kas 2021.gada oktobrī piedzīvoja savu otro atkārtoto krāšņo iestudējumu. Tajā piedalījās tādi aktieri un dziedātāji kā Igors Siliņš, Kārlis Tols, Ieva Sutugova, Jānis Jarāns, Jānis Kirmuška u.c., kā arī TDA ’’Dzintriņš’’ dejotāji.  Skolēni izbaudīja aktieru meistarīgo tēlojumu, interesanto horeogrāfiju, izrādes krāšņos tērpus, kā arī komponista Mārtiņa Brauna mūziku mūzikas grupas  dzīvajā izpildījumā. Skolēni atpazina M. Brauna dziesmas  ‘’Jauna ēra’’, ‘’Brīnišķīgais medījums’’, ‘’Aku Ah’’, kas izskanēja izrādē, kā arī priecājās par paša komponista iesaistīšanos izrādes notikumos.

Izrāde raisīja pozitīvas emocijas, kā arī katram tās skatītājam lika apstāties ikdienas skrējienā un padomāt – par saticību, draudzību un nodevību, cilvēka un dabas attiecībām, dabas likumiem un cilvēka attieksmi pret citādo.

5.klases audzinātāja Sandra Jekoviča