Mūsu skolai zelta un sudraba zēni futbolā!

https://photos.app.goo.gl/2EoZ1LfFHnJ79q5g7
Vairāk foto šeit

Trešdien, 28.septembrī Taurupē sabrauca spēlēt gribošie Ogres novada mazo skolu B un C vecuma grupas futbolisti.

Mūsu skolas godu “B grupā” aizstāvēja   Roberts Cakuls; Valdis Celmiņš; Lukjanskis Emīls; Roberts Polis; Priedītis KLāvs; Emīls  Sniedze; Valdis Šimkus; veikli spēlējot kāju bumbu izcīnija zēni sudraba medaļas.

“C grupā” spēlēja Roberts Cimers; Ričards Stepiņš; Artūrs Žodžiks; Gustavs Bārbals; Edgars Čakovs; Dāvids Šaršūns un Oliveru Mazalo. Šiem zēniem veiksmes meistarība bija pārliecinoši lielāka un zelta medaļas katram.

Paldies mūsu visiem zēniem par brašu spēlēšanu ,skolotājam Aivaram par ātro komandas izveidi un bērnu  vecākiem par atbalstu. Sporta skolotāja Sandra Kociņa