Skolotāju diena Ogresgala pamatskolā 2022

https://photos.app.goo.gl/zDEU2DKjywMir7M38
Vairāk foto šeit

Šī diena mūsu skolas skolotājiem ir īpaša, jo viņi var mazliet atpūsties un bez steigas pavērot, kā skolēni cenšas tos iepriecināt. Bērnība-laiks, kurā atgriezties bija šī gada  skolotāju dienas moto, kurā aicinājām skolotājus atcerēties savus skolas gadus, ejot orientēšanās pārgājienā.

Tikai mūsu skolas skolotājiem bija tā laime piedzīvot to sajūtu, kad tevi, ienākot skolā,  sagaida saksofona skaņas. Tikai mūsu skolas skolotājiem bija iespēja apskatīt skolotāju portretu izstādi, kuru  sarūpējuši bija mūsu skolas nākamie mākslinieki.

Diena noslēdzās ar svētku svinīgo līniju, kuras sākumā  skolas direktore Vineta Āboltiņa teica paldies un apsveica titula “Ogres novada Gada pedagogs 2022” ieguvēju  skolotāju Anitu Gutāni. Apsveicam skolotāju un novēlam būt vienmēr jaunai, neapstāties pie atrastā, bet doties tālāk, atklāt jaunas iespējas un jaunus apvāršņus.

Svētku turpinājumā katra klase bija sagatavojusi kādu uzdevumu vai pārsteigumu skolotājiem, kuru prezentēja kā šīs dienas sasniedzamo rezultātu, ko vadīja 9.klases skolēni –  skolotāji.

Kā katru gadu, par šīs dienas kārtību atbildīgi bijām mēs –   9.klase.  Paldies  1.-8.kl.skolēniem par iejūtību un pacietību, pieņemot mūs, 9.klasi, šajā dienā kā skolotājus! Nebija viegli, bet mēs to paveicām! Paldies visiem, kas piedalījās skolotāju portretu izstādes tapšanā. Paldies  skolotājiem par uzticību 9.klasei organizējot šo pasākumu.

Mūsu skolas skolotāji ir mūžam jauni! Un kāpēc viņi vienmēr ir mūžam jauni? Tāpēc, ka viņi vienmēr iemācās ko jaunu! Lai mums visiem ir atvērts prāts mācīt un mācīties!

9.klase