Baltijas jūras projekta erudīcijas konkurss.

https://photos.app.goo.gl/hAnFMe7CHLXe5iad7
Vairāk foto šeit

Noslēdzies UNESCO Baltijas jūras projekta erudīcijas konkurss. Par mūsu skolas skolēnu aktīvu iesaisti Baltijas jūras reģiona ilgtspējas jautājumu izzināšanā starptautiskā UNESCO Baltijas jūras projekta konkursa ietvaros esam saņēmuši pateicību no Valsts izglītības satura centra.

Šogad savas prasmes vides ekoloģijas jautājumos un svešvalodā pārbaudīja 3, 707 skolēni no 5 dažām valstīm Baltijas jūras krastos. Godalgoto dalībnieku vidū no 164 dažādām skolām ir arī mūsu skolas skolēni – Sigija Kalniņa, Alise Rutka no 7.klases, Aleksa Volka, Gabriels Dairis Kriškāns, Anete Bērziņa, Lauris Rutks no 9.klases. Aktīvi, ar labiem panākumiem konkursā startēja arī Klāvs Beļakovs -Ceimers, Ralfs Bilders, Līga Uzuliņa, Markuss Andersons(7.klase), Ernests Ēķis(6.klase) un  Patrīcija Gruzīte(9.klase),  ierindojot Latviju otrajā vietā dalībnieku aktivitātes  un pareizo atbilžu iesniegšanas ziņā.

S. Jekoviča, Baltijas jūras projekta koordinatore skolā