Ogresgala pamatskolā Drošības diena 1.-3. klasēm

https://photos.app.goo.gl/Eh8j6JR5XTyRukix5
Vairāk foto šeit

Valsts policija organizē un nodrošina akcijas „Drošības dienas skolās” un „Droša vasara – Tava vasara.”

Policijas darbinieki pievēršas aktuālām, ar drošību saistītām tēmām:

  • ceļu satiksmes drošības jautājumiem mazaizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem
  • bērnu bezvēsts pazušanas jautājumiem, savstarpējām attiecībām dažādās vietās un vidēs, piemēram, izglītības iestādēs, izklaides vietās, pagalmos, uz ceļa, informējot par vardarbīgas un destruktīvas uzvedības sekām savstarpējās attiecībās un atbildību
  • par atkarību izraisošo vielu lietošanas sekām un atbildību, ugunsdrošībai, drošībai ūdenstilpju tuvumā, esot vienam pašam mājās un citiem ar personu drošību saistītiem jautājumiem.

Tuvojoties vasaras brīvlaikam, arī mūsu skolā bija ieradušies Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Pierīgas Austrumu iecirkņa Prevencijas grupas inspektores  Renāte Rumjanceva, kas iepazīstināja aktuālajām tēmām par drošību vasarā un Dagmāra Dišeraite un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Reaģēšanas biroja 4.nodaļas vecākais inspektors Maksims Tondeļs izrādīja dienesta transportlīdzekļus.

Liels paldies policijas darbiniekiem, kuri mūsu skolā iepazīstināja ar drošības jautājumiem par šo skolēniem tik svarīgo tēmu izklāstu un apskatīt dienesta transportlīdzekļus.

Skolotāja Zanda Puķāne