Interesanto interešu festivāls

https://photos.app.goo.gl/19PtvAM3P4W4SgMv6
Vairāk foto šeit

10.maijā Ogresgala pamatskolas skolēni piedalījās Interesanto interešu festivālā.  Šogad šis festivāls tika organizēts citādāk. 1.-7.klases grupām aktivitātes notika vairākās pilsētas vietās, bet 8.- 9.klasei darbošanās koncentrējās ap Jauniešu māju.  Organizatori bija izdomājuši interesantus nosaukumus aktivitātēm.

8 .- 9. klašu komandai vislabāk veicās “Aklo kurmju skrējienā”. Anetes Bērziņas vadībā šajā aktivitātē ieguvām labāko rezultātu un dabūjām arī saldumu balvu. Jauniešiem ļoti patika, ka varēja izmēģināt savus spēkus Klinšu sienas “iekarošanā”.  Pie grafiti sienām tapa skolēnu darbi, kas simbolizēja mūsu skolu un viņus pašus. Čill zonā tapa mūsu komandas sauklis: ”Ogresgals ir Ogresgalam otrā galā! ”. Komandas vienotība labi noderēja “Atmiņu spēlē”’.    Visas aktivitātes bija interesantas un radīja pozitīvas emocijas katrā no mums.

Bija ļoti interesanti un patīkami pavadīt šo dienu nepiespiestā gaisotnē!

Sagatavoja V. Numceva