Pieredzes apmaiņas seminārs sākumskolas skolotājiem “Vides izglītība un ekoskolu programmas realizācija”

https://goo.gl/photos/9wC4nnSqrSXjXSuk9
Vairāk foto šeit

25.oktobrī Ogresgala pamatskolā Ogres novada sākumskolas izglītības iestāžu skolotājiem bija lieliska iespēja piedalīties seminārā „Vides izglītība un ekoskolu programmas realizācija”, kuru organizēja un vadīja mūsu skolas skolotāji. 

Skolas direktore S.Butāne iepazīstināja semināra dalībniekus  ar Vides izglītību Ogresgala pamatskolā un projekta „Skolas ilgtspējīgai attīstībai” pieredzi mūsu skolā.

S. Jekoviča dalījās savā pieredzē par apmaiņas braucienu uz noslēguma konferenci Īrijā, kas notika projekta “Skolas ilgtspējīgai sabiedrībai” ietvaros un iepazīstināja ar Īrijas ekociematu Cloughjorgan.

 I.Frīdenberga iepazīstināja semināra dalībniekus ar sākumskolas pieredzi ekoskolu programmu realizācijā.